memec Extreme
Windpolar përqendruar në industrinë e ftohje për 20 vjet
produktet tona kanë arritur CE, RoHS dhe ISO9001: 2000 të kontrollit të cilësisë të sistemit ertificates

ZGJEDHURA

Machines

DC FAN kondensimit UNIT

Përdorimi i kompresorë inverter ka përmirësuar në masë të madhe efikasitetin e kondensimit njësi, të tilla si besueshmërisë së lartë, zhurmë të ulët dhe të kursimit të energjisë, dhe do të përdorë gjerësisht për dhomë të ftohtë dhe të shfaqë etj

Përdorimi i kompresorë inverter ka përmirësuar në masë të madhe efikasitetin e kondensimit njësi, të tilla si besueshmërisë së lartë, zhurmë të ulët dhe të kursimit të energjisë, dhe do të përdorë gjerësisht për dhomë të ftohtë dhe të shfaqë etj

METODAT Machine Tools MUND PARTNER

Me ju në çdo hap të rrugës.

Nga zgjedhjen dhe konfigurimin e duhur
makinë për punën tuaj për të ndihmuar ju të financuar blerjen që gjeneron fitime të dukshme.

MISIONI

DEKLARATA

Taizhou Nanfeng Cold-Chain kompani e kufizuar u krijua në vitin 1999, e cila është e specializuar në zhvillimin, prodhimin dhe shitjet e pajisjeve ftohje. Produktet e kompanisë kryesore janë DC inverter kondensimit njësi, Danfoss njësi kondensimit të pajisur plotësisht, cilësi të lartë kondensimit njësi dhe kështu me radhë. Njësia DC inverter kondensimit është shumë Super Ruajtja e Energjisë (40% -60%), Super Silent (aq të ulët sa 45dB) dhe kështu me radhë. Danfoss pajisur plotësisht kondensimit njësi është e lartë të besueshme, efikasitet të lartë, qëndrueshmëri të fortë dhe avantazhe të tjera.

i fundit

LAJME

  • The fighting force will our effective driving force

    Starting in January 2020, an infectious disease called “Novel Coronavirus Infection Outbreak Pneumonia” has occurred in Wuhan, China. The epidemic touched the hearts of people all over the world, in the face of the epidemic, Chinese people up and down the country, are actively fighti...

  • 2019 QingDao (China)Retail exhibition

    2019 qingdao (China)Retail exhibition 2019 qingdao retail exhibition nanfeng cold-chain new product  inverter unit had a brand new appearancet the inverter unit can save 40% energy and with low noise. it is a very popular product

  • Ekspozita Ndërkombëtare Shanghai

    Tre ditë në 2019 Shanghai Ekspozitën Ndërkombëtare Ftohje erdhi në një fund në 14, April.In Ekspozitën, Taizhou Nanfeng Ftohtë Zinxhiri CO., LTD ishte në një vështrim krejt të re "28 Ekspozita Ndërkombëtare Ftohje". Nuk janë një shumë e produkteve në tifoz exhibition.DC ftohjes kondensimit ...