FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

A jeni një prodhues ose një kompani tregtare?

Ne jemi një produkte referigeration prodhues.

Është një mostër në dispozicion?

Po, ajo është në dispozicion.

Çfarë është garanci juaj?

Një vit kundër prodhimit të meta.

Pas një viti, ne do të furnizojë me pjesë këmbimi të lirë.

A mund të ofrojnë shërbim OEM / ODM?

Po, ne mund të ofrojë shërbim OEM / ODM dhe të bëjë OEM logo për ju.

Çfarë është term i juaj pagesa?

T / T, L / C etj

Çfarë është term i juaj të tregtisë?

FOB, CIF, CNF, EXW.

A mund të vizitojë fabrikën tuaj?

Ne mirëpresim ngrohtësisht ju vijnë për të vizituar fabrikën tonë në qytetin e Taizhou Jiangsu Province.