China Open-Type kondensimit fabrikë Unit dhe prodhuesit | Nanfeng

Njësia e kondensimit Open-Type

Përshkrim i shkurtër:

Providing a broad range of refrigeration applications.Equipped with Tecumseh compressor and Weiguang fan, with the advantages of small sizelow noise.easy to install and so on. Technical Date                       Model NF050DGM NF075DGM NF100DGM NF150DGM NF200DGM NF250SGM Nominal Capacity(kW) 0.96 1.29 1.62 2.31 3.44 4.47 Horse Power (HP) 0.5 0.75 1 1.5 2 2.5 Compressor AE4460Z CAJ9480Z CAJ9510Z CAJ4517Z FH4524Z TFH4531Z Fan Quantity 1 1 1 1 1 2 Fan Diameter (mm) 250 300 350...


 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Providing a broad range of refrigeration applications.Equipped with Tecumseh compressor

  and Weiguang fan, with the advantages of small sizelow noise.easy to install and so on.

  Data Model teknike NF050DGM NF075DGM NF100DGM NF150DGM NF200DGM NF250SGM
  Kapaciteti nominal (kW) 0.96 1.29 1.62 2.31 3.44 4.47
  Fuqia kali (HP) 0.5 0.75 1 1.5 2 2.5
  kompresor AE4460Z CAJ9480Z CAJ9510Z CAJ4517Z FH4524Z TFH4531Z
  Fan Sasia 1 1 1 1 1 2
  Fan Diametri (mm) 250 300 350 350 400 350
  Air Flow (m³ / h) 730 1660 2270 2270 3540 4540
  Fan Motor Fuqia (W) 50 85 130 130 180 260
  Lidhja e tubacioneve Diametri Likuid Linja (inç) 8 mars 8 mars 8 mars 8 mars 2 janar 2 janar
  Line Gas (inç) 8 mars 8 mars 2 janar 2 janar 8 maj 8 korrik
  fuqia Sourch 220V / 1 / 50Hz 220V / 1 / 50Hz 220V / 1 / 50Hz 220V / 1 / 50Hz 220V / 1 / 50Hz 380V / 3 / 50Hz
  Vlerësuarat aktuale (A) 4.5 4.7 6 7.9 11.5 6.9
  Përmasat e jashtme Gjerësia (mm) 430 430 500 540 600 900
  Lartësia (mm) 360 360 455 505 560 455
  Deep (mm) 485 515 560 600 660 620

  Shënim: R404A antipiretik, punës në 32 temperaturë ℃ ambientit, -10 ℃ temperature Evaporating, 20 ℃ temperature thithje.

  Data Model teknike NF100DGL NF150DGL NF200DGL NF300DGL
  Kapaciteti nominal (kW) 1.13 1.46 2.14 2.89
  Fuqia kali (HP) 1 1.5 2 3
  kompresor CAJ2446Z CAJ2464Z FH2480Z TFH2511Z
  Fan Sasia 1 1 1 2
  Fan Diametri (mm) 250 300 400 350
  Air Flow (m³ / h) 730 1660 3540 4540
  Fan Motor Fuqia (W) 50 85 180 260
  Lidhja e tubacioneve Diametri Likuid Linja (inç) 3/8 3/8 1/2 1/2
  Line Gas (inç) 1/2 5/8 5/8 5/8
  fuqia Sourch 220V / 1 / 50Hz 220V / 1 / 50Hz 220V / 1 / 50Hz 380V / 3 / 50Hz
  Vlerësuarat aktuale (A) 4.2 6.1 8.0  5.0 
  Përmasat e jashtme Gjerësia (mm) 500 500 600 900
  Lartësia (mm) 400 400 560 455
  Deep (mm) 560 560 600 620

  Shënim: R404A antipiretik, punës në 32 ℃ temperaturën e ambientit, -25 ℃ Evaporating temperaturë, temperaturën 20 ℃ thithje


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne

  Produkte kategori